Wyniki pokazują liczne aplikacje, ale żeby je zainstalować, potrzebne są urządzenia. Bransoletka, czyli smartband zwana też opaską sportową. Smartwatch, czyli nowoczesny zegarek i smartfon. Co można zmierzyć za ich pomocą? Jak odczytać wynik? Dlaczego warto je mieć? Przeczytaj, a zmotywujesz się do aktywności i mierzenia jej wyników.

Aktywność Fizyczna – Dlaczego Warto Mierzyć Efekty?

Motywację dają nie tylko zrzucone kilogramy. Zachęcają także urządzenia elektroniczne mierzące czas biegania , przejechane kilometry na rowerze, hulajnodze. Dłuższe dystanse, więcej wykonanych ćwiczeń na macie. Wszystko to w coraz krótszym czasie, który też zachęca, daje energię i siłę.

Zegarek Czy Bransoletka?

Niezależnie od miejsca ważny jest pierwszy krok i pomoże w tym smartwatch zwany nowoczesym zegarkiem. Pozwala na zainstalowanie aplikacji sportowej i zapisywanie wyników. Podobnie działa opaska sportowa noszona na nadgarstku. Przypomina bransoletkę i wygląda elegancko do każdego kobiecego stroju. Nie ma ekranu dotykowego i do przeczytania wyników potrzebny jest smartfon. Wygodna podczas aktywności. Zegarek ma ekran dotykowy i można na nim instalować aplikacje, przeglądać wyniki.

A Może Smartfon?

Smartfon to telefon do dzwonienia, wysyłania meili od czasu do czasu, przeglądania internetu. Nie ma sensu jeszcze mierzyć efektów ćwiczeń za jego pomocą. Dlatego lepiej wybrać smartwatch lub smartband noszone na nadgarstku. Mężczyźni mogą wybrać zegarek, a kobiety bransoletkę. Zależy to od preferencji i stroju.

Jak widać, są różne sprzęty dostępne w sklepach. Niezależnie od urządzenia, na którym zmierzymy kilometry, warto mieć motywację do działania.

Kategorie: Elektronika