Nowoczesna bankowość Internetowa to przyszłość. Coraz częściej ludzie rezygnują z gotówki na rzecz płatności bezgotówkowej. Można zauważyć również szybką rezygnację z kart płatniczych na rzecz nowoczesnego sytemu płatności mobilnych jakim jest BLIK.

Za pośrednictwem systemu BLIK można dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych, ale też internetowych. Można wypłacać pieniądze z bankomatu jak również robić przelewy. Wystarczy posiadać smartphone i ściągnąć na niego aplikację banku i już można zacząć swobodnie korzystać z płatności BLIK.

Jeśli chcemy korzystać z tego nowoczesnego narzędzia przy zakładaniu konta w banku, musimy zorientować się czy bank, w którym założymy konto udostępnia BLIKA w swojej aplikacji. Jeśli już korzystamy z tej formy mobilnej płatności warto zajrzeć na stronę BLIK. Udostępniane są tam informację na temat ciekawych promocji, z których można skorzystać jeśli będziemy dokonywać transakcji za jego pomocą. Jest na pewno nowoczesne i bezpieczne narzędzie na miarę naszych czasów.

Myślę że coraz więcej banków i sklepów będzie starało nawiązać współpracę z tym nowoczesnym systemem płatności mobilnych. To jest z pewnością przyszłość w świecie płatności.

Kategorie: Technologia